O Nas :  

Domki KARPIÓWKA

    Marzy Ci się urlop z dala od trosk i zgiełku miasta? Masz już dosyć kłopotliwych sąsiadów i warczenia silników samochodowych? Chciałbyś wreszcie przestać żyć z zegarkiem w ręku ? My też. Postanowiliśmy, zatem odnaleźć miejsce na ziemi, w którym będzie można poczuć się jak w raju. Miejsce, którego nie zniszczyła jeszcze nasza cywilizacja. Szukaliśmy długo, ale nasz wysiłek opłacił się. Czyste mało zaludnione plaże Morza BAŁTYCKIEGO, jezioro pełne ryb, las, w którym rosną stare, kryjące w sobie tajemnice drzewa i uczucie jakby czas się zatrzymał.  Czego można chcieć jeszcze ?   

Nasz ziemski raj znajduje się w Kopalinie. Nie chcąc zniszczyć tego uroczego miejsca postawiliśmy tam domki z drewna . Wygodne, o wysokim standardzie, ale pasujące do otoczenia. Zastanawiasz się pewnie, co można robić w takim miejscu przez dwa tygodnie ? Zapewniamy Cię, że tu nie ma czasu na nudę. Zapraszamy na spacer do latarni morskiej Stilo i rezerwatu „ Choczewskie Cisy”, obejrzenia zabytkowych Dworków i kościołów, na wycieczkę rowerową po specjalnie wyznaczonych trasach. Dla odważnych mamy propozycję obejrzenia Kurhanów w Szklanej Hucie. To starodawne grobowce, które jak mówi legenda wytwarzają pozytywną energię.

Jezioro KOPALINO  - Wędkowanie
    Jeśli nadal myślisz, za sam będziesz się nudził, zaproś przyjaciół. Oferujemy dwa domki 6 osobowe i jeden 5 osobowy . To doskonałe miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Zapewniamy idealne miejsce dla wczasów rodzinnych i pobyt 18-stu osób. Plaże w zasięgu ręki - tylko 1,8 km ! Wspólnie będziecie zwiedzać, korzystać z dobrodziejstw natury, a wieczorami zasiądziecie przy grillu. Przy nim pewnie nie raz zabrzmi piosenka „ ; Płonie ognisko i szumią knieje” …
Domki KARPIÓWKA:
domek MARIKA i IGOR
Atrakcje na działce:
 trampolina i plac zabaw
Atrakcje na działce:
 boisko do siatki koszykówki.